[ MENU DODATKOWE ]



Katedra Podstaw Techniki

20-280 Lublin, ul. Doświadczalna 44 / 20-612 Lublin, ul. Głęboka 28
tel. 81-461-00-61 w.226 / 81-531-96-89
e-mail: andrzej.kusz@up.lublin.pl
Kierownik: prof. dr hab. Andrzej Kusz, profesor zwyczajny
tel. 81-461-00-61 w.226, 81-531-96-89
e-mail: andrzej.kusz@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni

    Profesorowie nadzwyczajni

    • prof. dr hab. Marek Kuna-Broniowski, profesor nadzwyczajny, tel. 81-531-96-88
      e-mail: marek.kuna-broniowski@up.lublin.pl / Zakład Elektrotechniki i Systemów Sterowania

    Adiunkci

    Asystenci

    • dr inż. Agnieszka Buczaj, asystent, tel. 81-531-97-47
      e-mail: agnieszka.buczaj@up.lublin.pl / Zakład Ergonomii
    • mgr inż. Karolina Czarnacka, asystent, tel. 81-461-00-61 w.224
      e-mail: karolina.czarnacka@up.lublin.pl / Pracownia Inżynierii Materiałowej
    • mgr inż. Monika Krzywicka, asystent, tel. 81-461-00-61 w.224
      e-mail: monika.gruzecka@up.lublin.pl / Pracownia Inżynierii Materiałowej
    • dr inż. Piotr Makarski, asystent, tel. 81-531-96-96 / Zakład Elektrotechniki i Systemów Sterowania
    • dr inż. Anna Pecyna, asystent, tel. 81-531-97-47
      e-mail: anna.pecyna@up.lublin.pl / Zakład Ergonomii
    • mgr inż. Dariusz Siłuch, asystent, tel. 81-461-00-61 w.229
      e-mail: dariusz.siluch@up.lublin.pl / Zakład Modelowania i Systemów Informacyjnych

    Wykładowcy

    • dr inż. Marek Ścibisz, starszy wykładowca, tel. 81-531-96-94
      e-mail: marek.scibisz@up.lublin.pl / Zakład Elektrotechniki i Systemów Sterowania

    Pozostali pracownicy

    • mgr inż. Łukasz Bolibok, starszy technik, tel. 81-461-06-05
      e-mail: lukasz.bolibok@up.lublin.pl / Pracownia Inżynierii Materiałowej
    • dr inż. Magda Drabowicz-Żybura, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-89
      e-mail: magda.drabowicz@up.lublin.pl
    • mgr inż. Tomasz Mazurek, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-461-06-05
      e-mail: tomasz.mazurek@up.lublin.pl / Zakład Modelowania i Systemów Informacyjnych
    • mgr inż. Piotr Ścibisz, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-93
      e-mail: piotr.scibisz@up.lublin.pl / Zakład Ergonomii
    • Ireneusz Walencik, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-96-93
      e-mail: ireneusz.walencik@up.lublin.pl / Zakład Elektrotechniki i Systemów Sterowania