Menu

Aktualności

15.03.2018
ilustracja Lubelskie Dni Informatyki popularnie zwane “LDI” to największa konferencja z branży IT po wschodniej stronie Wisły. W tym roku będzie już to XI edycja tego wydarzenia. Organizowana jest przez Koło Naukowe Informatyków oraz Grupę KUL.NET działającą przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
15.03.2018
ilustracja Zapraszamy studentów Państwa uczelni do wzięcia udziału w konkursie, który pozwoli im zdobyć cenne doświadczenie w roli Project Managera. Dla zwycięzców oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Chcemy jednocześnie podkreślić, że nasz konkurs wpisuje się w myśl gospodarki o obiegu zamkniętym i jest to szansa do przekazania studentom korzyści jakie wynikają z właściwego postępowania z odpadami.
14.03.2018
ilustracjaUkazało się Wydanie Specjalne SEMESTRu: "Praktyki - Staże - Praca" dla Studenta: 100.000 bezpłatnych egz. papierowych na uczelniach (do każdego wklejona KAWA gratis!), a do czytania i ściągnięcia także tutaj...
14.03.2018
ilustracjaNajczęściej pojawiającym się wymogiem, jaki pracodawcy stawiają studentom i absolwentom uczelni wyższych, jest doświadczenie zawodowe i odpowiednio rozwinięte kompetencje miękkie tj. komunikacja, współpraca. Ukończenie studiów, nawet jeśli możesz pochwalić się najlepszym wynikiem, w dzisiejszych czasach nie jest przepustką na rynek pracy. Wierzymy, że zdobywanie wiedzy na równi z doświadczeniem przynosi zarówno studentom, jak i pracodawcom, największą korzyść.
12.03.2018
ilustracjaSzukasz pracy? Potrzebujesz dodatkowego źródła dochodu? A może poszukujesz zmian w swoim zawodowym życiu? Z pomocą przychodzą Targi Pracy! Dostęp do kilkuset ofert pracy z Polski i z zagranicy, obecność kilkudziesięciu pracodawców z różnych branż, możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami – to wszystko w jednym miejscu już 16 marca 2018 roku w Targach Lublin
12.03.2018
ilustracjaZapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Programie „Projektor – wolontariat studencki”. Czym jest PROJEKTOR? To miejsce, w którym dzielisz się swoją pasją, a jednocześnie inwestujesz w siebie!
12.03.2018
ilustracjaKolejna edycja Dni Kariery® – studenckich targów pracy, praktyk i staży, odbędzie się 13 marca 2018 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Wydarzenie jest organizowane przez AIESEC, czyli największą organizację międzynarodowej prowadzoną przez studentów.