wip   Witamy na Wydziale Inżynierii Produkcji
Menu

20-612 LUBLIN, ul. Głęboka 28
faks/tel. (+ 81) 531-96-69, 531-96-63




Katedra Eksploatacji Maszyn i Zarządzania Procesami Produkcyjnymi

20-612 Lublin, ul. Głęboka 28
tel. 81-531-97-34, fax 81-531-83-29
e-mail: TKR@up.lublin.pl
www: http://kemiz.up.lublin.pl/
Kierownik: dr hab. Stanisław Parafiniuk, adiunkt
tel. 81-531-97-34
e-mail: stanislaw.parafiniuk@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie nadzwyczajni

  • prof. dr hab. Edmund Lorencowicz, profesor nadzwyczajny, tel. 81-531-97-36; kom.603708999
    e-mail: edmund.lorencowicz@up.lublin.pl / Zakład Eksploatacji Maszyn Rolniczych i Urządzeń Ekoenergetycznych
  • prof.dr hab. Janusz Nowak, profesor nadzwyczajny, tel. 81-531-97-33
    e-mail: janusz.nowak@up.lublin.pl / Zakład Eksploatacji Maszyn Rolniczych i Urządzeń Ekoenergetycznych

Adiunkci

Asystenci

  • mgr inż. Anna Krawczuk, asystent, tel. 81-531-97-30
    e-mail: anna.krawczuk@up.lublin.pl / Zakład Zarządzania Jakością w Inżynierii Rolniczej
  • mgr inż. Marek Milanowski, asystent, tel. 81-531-97-30
    e-mail: marek.milanowski@up.lublin.pl / Laboratorium Technik Aplikacji Agrochemikaliów
  • dr inż. Artur Przywara, asystent, tel. 81-531-97-32
    e-mail: artur.przywara@up.lublin.pl / Zakład Eksploatacji Maszyn Rolniczych i Urządzeń Ekoenergetycznych

Pozostali pracownicy

  • mgr inż. Lidia Duda, starszy specjalista inż.-techn., tel. 81-531-97-29
    e-mail: lidia.duda@up.lublin.pl / Zakład Zarządzania Jakością w Inżynierii Rolniczej
  • dr inż. Witold Kowalik, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-97-29
    e-mail: witold.kowalik@up.lublin.pl / Laboratorium Technik Aplikacji Agrochemikaliów
  • Marian Przywara, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-531-97-29
    e-mail: marian.przywara@up.lublin.pl / Laboratorium Technik Aplikacji Agrochemikaliów

Doktoranci

  • mgr inż. Kamil Depo, doktorant / Zakład Zarządzania Jakością w Inżynierii Rolniczej
  • mgr Alaa Kamel Subr, doktorant, tel. 81 531-97-29 / Zakład Zarządzania Jakością w Inżynierii Rolniczej
  • mgr inż. Magdalena Kołtun, doktorant / Zakład Zarządzania Jakością w Inżynierii Rolniczej

Profesorowie emerytowani

  • prof.dr hab. Józef Sawa, profesor emerytowany, tel. 81-531-97-35
    e-mail: jozef.sawa@up.lublin.pl / Zakład Zarządzania Jakością w Inżynierii Rolniczej
  • prof. dr hab. Mieczysław Szpryngiel, profesor emerytowany, tel. 81-531-97-34